• Estetinis plombavimas. Estetinio dantų plombavimo metu koreguojama dantų forma, keičiamos besiskiriančios nuo danties spalvos plombos, užpildomi tarpai tarp dantų. Jau po pirmo vizito pas gydytoją, šypsena tampa žymiai gražesnė.

Patariame šiuo būdu plombuoti ir krūminius dantis. Restauruojami kramtomajame paviršiuje esantys kauburėliai, kurie yra itin svarbūs kramtant. Tiksliai atstatomas sąkandžio aukštis.

  • Dantų šaknų kanalų gydymas – tai sudėtingų procedūrų seka, kurių metu yra pašalinama infekuota danties pulpa, išvalomas ir išplatinamas kanalas, įdedami vaistai ir plombuojama šaknis. Saugų ir efektyvų gydymą nulemia ne tik puiki elektroninė aparatūra (elektrolitinis šaknies viršūnės ieškiklis, rentgenas), bet ir aukšta gydytojų kvalifikacija.
  • Vaikų dantų gydymas – plombuojami pažeisti pieniniai ir nuolatiniai dantys.

Plačiai paplitusi nuomonė, kad pieninių dantų gydyti nereikia – klaidinga. Negydomi dantys sukelia skausmą ir infekciją, kuri gali pažeisti nuolatinių dantų užuomazgas. Priešlaikinis pieninių dantų pašalinimas gali turėti įtakos neteisingam sukandimui. Tai dažna ortodontinių problemų priežastis. Pieninių dantų gydymui yra sukurta spalvotų plombų, kuriomis ypač džiaugiasi mažieji pacientai.

Pirmieji nuolatiniai dantys prasikala šeštais gyvenimo metais. Juos reikia saugoti – visuomet rekomenduojame padengti šiuos dantis silantais – tai specialia medžiaga, kuria užliejamos gilios ir nepilnai susiformavusios dantų vagelės. Ši medžiaga neleidžia kauptis apnašoms vagelėse, išskiria fluorą, sutvirtina