Dantų balinimas

Jūs visuomet atkreipsite dėmesį į besišypsantį žmogų. Ir jei jo šypseną puoš balti ir prižiūrimi dantys, bus sunku atsikratyti sukilusio lengvo pavydo jausmo – ir aš noriu taip baltai šypsotis. Nekankinkite savęs, skambinkite ir ateikite į mūsų kliniką. Mes padėsime jums šį neramų pavydo jausmą ištirpdyti.

Apie balinimo būdus

Galbūt mėginote tai padaryti patys? Galbūt ilgai trypčioję prie prekybos centro lentynos su išrikiuotomis balinimo pastomis rinkotės brangiausią ir gerai išreklamuotą, o rezultatas nedžiugino? Nusivylėte ir kartojote sau, kad tai neįmanoma, kažkokia apgaulė. Kodėl? Balinamojoje pastoje, kurią įsigijote, yra šiurkščių dalelių, kurios nutrina paviršinį emalio sluoksnį ir dėl to dantys tampa baltesni, tačiau ypač dažnai sukelia jautrumą bei pasižymi trumpalaikiu balinamuoju poveikiu – išgerkite puodelį kavos ir viskas vėl bus taip kaip buvę. Nepasieksite jokio rezultato ir naudodami natūralias balinimo medžiagas – kokosų aliejų, citrinos rūgštį ar anglį. Tai nėra taip paprasta kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Vienas veiksmingiausių ir ilgiausią balinimo efektą sukeliančių būdų yra balinimas kapomis. Pirmojo vizito klinikoje metu nuimsime atspaudus, pagal kuriuos technikas pagamins individualias kapas. Antrojo vizito metu pamatuosime kapas ir išmokysime kaip naudoti specialią balinimo rūgštį. Su šiomis kapomis dantis balinsite namuose, o didžiausias šio būdo privalumas – gebėjimas kontroliuoti bei išgauti pageidaujamą dantų spalvą.

Jei manote, kad patys nesusidorosite, kapos sukels nepatogumų, galime šią procedūrą pagreitinti. Klinikoje atliekamo balinimo metu ant dantų tepama speciali balinimo rūgštis, kuri laikoma 15-20 minučių. Jei naudojamas lazeris, šis procesas dar labiau sutrumpėja. Procedūra kartojama tol, kol išgaunama pageidaujama dantų spalva.