Balinimas lazeriu

Balinimas lazeriu

Švytintys dantys ir akinančio baltumo šypsena vos per kelias valandas? O jei dar pasakytume, jog po to Jūsų dantų emalis liks visiškai nepažeistas, o efektas bus matomas net kelerius metus? Šiame straipsnyje, atsakysime į visus išgalvotus balinimo lazeriu mitus, bei tiksliai nurodysime procedūros žingsnius.

Dantų balinimo metodai

Dantų balinimas šiandien atrodo viena populiariausių odontologų teikiamų paslaugų. Tačiau dauguma pacientų, nežino kokie būdai yra efektyviausi ar kiek etapų sudaro procedūrą, bei jos ilgaamžiškumo. Pirmiausia, dantų balinimo metodus galima skirstyti į dvi grupes – balinimą namų sąlygomis ir gydytojo kėdėje.

Balinimas namuose dažniausiai yra kur kas ilgesnis ir reikalaujantis kruopštumo. Vienas naujausių ir veiksmingiausių būdų – tai balinimas kapomis. Šiai procedūrai naudojamos kapos, turinčios specialią medžiagą – silpną peroksido formą. Balinimui gaminamos dvi individualios kapos – viršutiniams, bei apatiniams dantims. Taip pat būtina kartu naudoti ir gelį, kurį kaskart reikia įsišvirkšti į kapas. Procedūros trukmė apie dvi savaites.

Balinimas lazeriu šiuo metu yra vienas populiariausių balinimo būdų odontologo kėdeje. To priežastis – greitis. Po 30 minučių praleistų pas specialistą, išeisite su akinančio baltumo šypsena. Žinoma, kiekvienam klientui efektas gali būti individualus, dėl jo danties struktūros ir emalio storio, tačiau joks kitas būdas nebus toks saugus ir greitas.

Balinimas lazeriu – kaip tai vyksta?

Kaip jau minėjome, balinimas lazeriu tai pats greičiausias būdas pasiekti “Holivudinę šypseną”. Taip yra dėl fotocheminės lazerio spindulio aktyvacijos, kuri veikia kur kas efektyviau nei balinimo lempos ar pavieniai geliai.

Procedūros eiga:

  1. Pacientui uždedama dantenų apsauga
  2. Specialiu balinimo geliu padengiami dantys
  3. Lazerio skleidžiamu spinduliu gelis aktyvuojamas
  4. Nuvalomas gelis ir nuimama dantenų apsauga

Taigi, tik keturi paprasti žingsniai iki spindinčio baltumo šypsenos. Specialistų teigimu, balinimas lazeriu tai viena saugiausių ir inovatyviausių balinimo technologijų, nes balinanti medžiaga su dantimis kontaktuoja tik iki 30 minučių.

Po balinimo lazeriu

Tą pačią dieną po procedūros gali būti kiek padidėjęs dantų jautrumas. Be to, ateinančią savaitę patariama vengti dažančių maisto produktų (arba juos vartoti per šiaudelį), tokių kaip – kava, arbata, raudonas vynas. Taip pat, būtina paminėti, jog visi šie produktai, bei rūkymas trumpina balinimo efektą.